UWAGA – Kursy badań nieniszczących!

Z początkiem roku nasz ośrodek poszerzył program szkoleń o kursy związane z badaniami nieniszczącymi (NDT). Dzięki zacieśnieniu współpracy z Instytutem Spawalnictwa w Gliwicach gwarantujemy najwyższy poziom prowadzonych przez nas szkoleń, w naszym ośrodku uzyskasz praktyczną wiedzę która z pewnością stanowić będzie istotny krok w rozwoju przedsiębiorstwa bądź przyszłej karierze.

Już od kwietnia rozpoczynamy kolejny turnus szkolenia dotyczący badań wizualnych (VTII)

Badania VT polegają na dokładnych oględzinach powierzchni złączy spawanych, uprawniają do odbioru spoin oraz umożliwiają interpretację wad i niezgodności. W obliczu niedawno wprowadzonych na rynku polskim zmian posiadanie praktycznej wiedzy popartej certyfikatem gwarantuje uzyskanie atrakcyjnej pracy na stanowiskach techniczno-nadzorczych.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji, masz wątpliwości? - Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w którym uzyskasz fachowe odpowiedzi na wszelkie pytania.

 

KURSY SPAWALNICZE

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami, informujemy że aktualnie prowadzimy ciągły nabór na kursy spawalnicze we wszystkich metodach. Oferujemy naukę w małych grupach oraz zapewniamy elastyczność w godzinach oraz porach prowadzonych kursów. Masz pytania - zadzwoń, postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości.

 

 
 
 
Thursday the 25th - - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews